Uitslagen senioren

Einduitslag

# Voornaam Achternaam som – max bij 5x gekeurd te hebben
1 Ruud Sneekes 223,00
2 Arie Alders 233,00
3 Don Schilder 239,00
4 Carl Brouwer 240,00
5 Han Meeldijk 242,00
6 Marcel Meer, van der 243,00
7 Rob Burger 248,00
8 Dirk Nan Keppel 253,00
9 Clifton Halderen, van 264,00
10 Robert Salm, van der 266,00
11 Wim Smit 268,00
12 Gijs Burger 291,00
13 Paul Koopman 296,00
14 Paul Berg, van den 321,00
15 Chris Rol 328,00
16 Jacques Burger 328,00
17 Arco Zwaan 353,00
18 Kees Hertogh 353,00
19 Tim Salm, van der 460,00

13 juni 2018

# Voornaam Achternaam uitslag
13-6-2018
1 Han Meeldijk 43
2 Ruud Berg, van den 45
3 Arie Alders 46
4 Marcel Meer, van der 49
5 Ruud Sneekes 52
6 Jurjen Meer, van der 52
7 Robert Salm, van der 55
8 Paul Berg, van den 55
9 Jacques Burger 55
10 Clifton Halderen, van 57
11 Ron Hulsebosch 58
12 Don Schilder 59
13 Carl Brouwer 59
14 Dirk Nan Keppel 59
15 Tim Salm, van der 60
16 Arco Zwaan 61
17 Hans Kooijman 61
18 Rob Burger 63
19 Gijs Burger 64
20 Paul Koopman 67
21 Wim Smit 68
22 Kees Zonneveld 71
23 Chris Rol 77
24 Kees Hertogh 86

6 juni 2018

# Voornaam Achternaam uitslag
6-6-2018
1 Jacques Burger 49
2 Ruud Sneekes 50
3 Bas Wereld, van der 50
4 Carl Brouwer 52
5 Don Schilder 52
6 Freek Klink, van 55
7 Nick Wereld, van der 56
8 Paul Berg, van den 61
9 Robert Salm, van der 61
10 Dirk Nan Keppel 62
11 Arie Alders 63
12 Gijs Burger 63
13 Wim Smit 63
14 Ruud Berg, van den 64
15 Niek Laan 64
16 Han Meeldijk 66
17 Clifton Halderen, van 67
18 Rob Burger 70
19 Paul Koopman 70
20 Marcel Meer, van der 70
21 Marco Zwaan 70
22 Kees Hertogh 73
23 Arco Zwaan 76
24 Jordy Berg, van den 77
25 Chris Rol 81
26 Mark Hertogh 82
27 Tim Salm, van der 83
28 Geert Schoon 83
29 Rick Hoebe 85
30 Jos Ruijgrok 90
31 TJ Hendriks 91
32 Daan Slijkerman 96

30 mei 2018

# Voornaam Achternaam uitslag
30-5-2018
1 Ruud Sneekes 66
2 Dirk Nan Keppel 68
3 Marcel Meer, van der 69
4 Don Schilder 72
5 Han Meeldijk 73
6 Jacques Burger 85
7 Kees Hertogh 85
8 Wim Smit 85
9 Arco Zwaan 85
10 Carl Brouwer 86
11 Rob Burger 91
12 Paul Koopman 91
13 Gijs Burger 95
14 Siem Kerkhof 99
15 Clifton Halderen, van 100
16 Chris Rol 100
17 Han Kampen, van 100
18 Arie Alders 103
19 Mark Hertogh 108
20 Geert Schoon 116
21 Tim Salm, van der 120
22 Jur Sikman 124

23 mei 2018

# Voornaam Achternaam uitslag
23-5-2018
1 Kees Hertogh 44
2 Ruud Sneekes 46
3 Mark Hertogh 49
4 Wim Smit 52
5 Arie Alders 53
6 Ruud Berg, van den 53
7 Dirk Nan Keppel 53
8 Han Meeldijk 53
9 Marcel Meer, van der 55
10 Robert Salm, van der 55
11 Don Schilder 55
12 Bas Wereld, van der 55
13 Rob Burger 56
14 Carl Brouwer 57
15 Clifton Halderen, van 57
16 Freek Klink, van 59
17 Jacques Burger 64
18 Jurgen Graaff 64
19 Chris Rol 64
20 Gerard Schilder 64
21 Geert Schoon 64
22 Siem Kerkhof 70
23 Marco Zwaan 70
24 Gijs Burger 73
25 Tim Salm, van der 75
26 TJ Hendriks 78
27 Paul Koopman 78
28 Jordy Berg, van den 86
29 Paul Berg, van den 92
30 Jur Sikman 94
31 Siert Kloosterman 106

16 mei 2018

# Voornaam Achternaam score
1 Rob Burger 59
2 Kees Hertogh 65
3 Carl Brouwer 72
4 Marco Zwaan 72
5 Don Schilder 73
6 Arie Alders 73
7 NIck Wereld, van der 74
8 Jacques Burger 75
9 Ruud Sneekes 75
10 Freek Klink, van 78
11 Dirk Nan Keppel 79
12 Han Meeldijk 80
13 Paul Koopman 81
14 Bas Wereld, van der 81
15 Clifton  Halderen, van 83
16 Bart Ammerlaan 88
17 Gijs Burger 91
18 Joeri Klink, van 93
19 Robert Salm, van der 95
20 Jur Sikman 96
21 Mark Hertogh 100
22 Gerard Zuidgeest 101
23 Tinus Lustig 103
24 Chris Rol 106
25 Arjo Berg, van den 110
26 Harold Bloemendaal 110
27 Jari Conijn 112
28 Paul Berg, van den 113
29 Bob Jongejan 113
30 Rodger Vliet, van 118
31 Jan Berg, van den 121
32 Rick Hoebe 121
33 Tim Salm, van der 122
34 Siert Kloosterman 123
35 Arco Zwaan 131
36 Jan Rustenburg 137

Einduitslag 2017

# Voornaam Achternaam Klasse som – max bij 5x gekeurd te hebben
1 Piet Woesik, van senior 219,00
2 Jonne Hulst, van der senior 220,00
3 Kees Braakman senior 224,00
4 Piet Duineveld senior 228,00
5 Mart Berg,  van den senior 233,00
6 Kees Hertogh senior 234,00
7 Roy Woesik,  van senior 235,00
8 Rob Burger senior 236,00
9 Arjo Berg, van den senior 239,00
10 Ruud Sneekes senior 240,00
11 Arie Alders senior 242,00
12 Paul Berg, van den senior 244,00
13 Ruud Berg, van den senior 261,50
14 Han Meeldijk senior 265,00
15 Paul Koopman senior 269,00
16 Jordy Berg, van den senior 287,00
17 Wim Jr. Smit senior 294,00
18 Rodger Vliet, van senior 296,00
19 Mark Hertogh senior 297,00
20 Evert Vierveijzer senior 302,00
21 Peter Apeldoorn senior 333,00

14 juni 2017

# Voornaam Achternaam uitslag
14-6-2017
soortenkennis
14-6-2017
1 Piet Woesik, van 57
2 Ruud Sneekes 60 5
2 Kees Braakman 60 4
3 Bart Ammerlaan 62 4
4 Piet Duineveld 63 3,5
5 Paul Koopman 65 4
5 Bas Wereld, van der 65
6 Kees Hertogh 66
7 Arie Alders 67 5
7 Rob Burger 67 1,5
8 Jonne Hulst, van der 68 5
9 Roy Woesik,  van 70 4
10 Paul Berg, van den 71 5
10 Mart Berg,  van den 71 3,5
11 Ruud Berg, van den 72 5
12 Han Meeldijk 73
13 Arjo Berg, van den 75 5
14 Peter Apeldoorn 77 5
15 Robert Salm, van der 84 1,5
16 Mark Hertogh 88
17 Evert Vierveijzer 97 4
18 Rodger Vliet, van 106 5

7 juni 2017

# Voornaam Achternaam uitslag
7-6-2017
soortenkennis
7-6-2017
1 Gerard Waard,de 49
2 Mart Berg,  van den 50 5
2 Jonne Hulst, van der 50 5
3 Piet Duineveld 52 2
4 Arjo Berg, van den 55 5
4 Paul Berg, van den 55 5
5 Kees Braakman 56 5
5 Ruud Sneekes 56 5
6 Marius Kesteloo 57
6 Han Meeldijk 57
7 Roy Woesik,  van 59 5
8 Ron Hulsebosch 60 5
8 Paul Koopman 60 5
8 Rodger Vliet, van 60 5
9 Jordy Berg, van den 62 5
9 Bart Ammerlaan 62 3
10 Ruud Berg, van den 63 5
10 Evert Vierveijzer 63 1,5
10 Mark Hertogh 63
11 Peter Apeldoorn 64 4
11 Gerard Schilder 64
12 Arie Alders 65 5
13 Wim Jr. Smit 67 4
14 Robert Salm, van der 69 5
14 Sem Meer, van der 69 4
14 Rob Burger 69 1
15 Kees Hertogh 71

31 mei 2017

# Voornaam Achternaam
1 Rob Burger 49 4,5
2 Roy Woesik,  van 52 5
3 Arjo Berg, van den 57 5
4 Kees Braakman 58 5
5 Jonne Hulst, van der 59 5
6 Bas Wereld, van der 60
7 Gerard Waard,de 61 5
8 Kees Hertogh 61
9 Piet Woesik, van 62
10 Paul Koopman 64 5
11 Marcel Meer, van der 65 4
12 Mart Berg,  van den 65
13 Ruud Berg, van den 65,5 5
14 Arie Alders 67 5
15 Piet Duineveld 68 5
16 Peter Slijkerman 69 2
17 Han Meeldijk 72
18 Evert Vierveijzer 76 3
19 Jacques Burger 79
20 Paul Berg, van den 81 4,5
21 André Wit, de 82 3,5
22 Rodger Vliet, van 83 2,5
23 Wim Jr. Smit 84 2,5
24 Jordy Berg, van den 87 5
25 Jan Wit, de 89 3
26 Peter Apeldoorn 97 5

24 mei 2017

# Voornaam Achternaam uitslag
24-5-2017
S kennis
24-5-2017
1 Paul Berg, van den 47 5
2 Kees Hertogh 50 4,5
3 Mart Berg,  van den 53 2,75
4 André Wit, de 53 0,75
5 Kees Braakman 55 4,75
6 Piet Woesik, van 58
7 Arie Alders 62 5
8 Jonne Hulst, van der 63 5
9 Han Meeldijk 63 0
10 Piet Duineveld 64 4,75
11 Ron Hulsebosch 65 4,75
12 Ruud Sneekes 68 5
13 Jacques Burger 69 0
14 Rob Burger 71 4
15 Rodger Vliet, van 71 3,5
16 Arjo Berg, van den 72 4,75
17 Mark Hertogh 72 4,5
18 Jordy Berg, van den 76 3,5
19 Paul Koopman 80 3,75
20 Wim Jr. Smit 84 0
21 Evert Vierveijzer 87 1
22 Kees Wit, de 100 3
23 Jan Wit, de 101 3,75
24 Robert Salm, van der 133 4

17 mei 2017

# Voornaam Achternaam uitslag

17-5-2017

S kennis

17-5-2017

1 Piet Woesik, van 42
2 Marcel Meer, van der 46 4.0
3 Arie Alders 48 5.0
3 Bart Ammerlaan 48 5.0
3 Jonne Hulst, van der 48 3.5
4 Piet Duineveld 49 3.0
5 Rob Burger 51 2.0
6 Roy Woesik,  van 54 5.0
7 Arjo Berg, van den 55 3.5
7 Kees Braakman 55 5.0
8 Ruud Sneekes 56 5.0
9 Kees Hertogh 57 5.0
9 Jos Ruijgrok 57 3.0
10 Wim Jr. Smit 59 0.0
11 Don Schilder 60 3.0
12 Ruud Berg, van den 61 4.5
13 Sem Meer, van der 62 5.0
14 Jan Berg, van den 64 5.0
15 Mart Berg,  van den 65 4.0
16 Kyle Rooyakkers 66 5.0
17 Marius Kesteloo 67 5.0
18 Paul Berg, van den 71 5.0
19 Chris Rol 72
19 Geer Spoelstra 72 4.5
20 Mark Hertogh 74 4.0
21 Nick Bakker 75 4.0
22 Evert Vierveijzer 76 2.5
23 Paul Koopman 80 5.0
24 Rodger Vliet, van 82 3.0
25 Peter Apeldoorn 95 0.0

Einduitslag

# Voornaam Achternaam Klasse algemeen klassement soortenkennis uitslag 18-5-2016 uitslag 25-5-2016 uitslag 1-6-2016 uitslag 8-6-2016 uitslag 15-6-2015 som 5x mee gedaan? totaal voorwaarde 4x -/- hoogste max totaal
1 Nick Broersen senior x 5 3,2 4,1 6,1 3,7 5 ja 22,1 16 6,1 16
2 Wim Smit senior x x 4,8 5,1 4,6 3,6 3,4 5 ja 21,5 16,4 5,1 16,4
3 Nick Wereld, van der senior x x 4,7 3,8 5,3 4,3 3,6 5 ja 21,7 16,4 5,3 16,4
4 D.N. Keppel senior x x 5,5 5 4,1 4,5 3,7 5 ja 22,8 17,3 5,5 17,3
5 Karl Veldman senior x 4,7 4,9 6,2 4 3,8 5 ja 23,6 17,4 6,2 17,4
6 Carl Brouwer senior x x 4,7 5,2 5,8 4,2 3,4 5 ja 23,3 17,5 5,8 17,5
7 Luke Broersen senior x 4,7 3,6 6 3,2 4 0 17,5 11,5 6 17,5
8 Klaas Kleijer senior x 4,7 4,9 4,4 3,9 4,8 5 ja 22,7 17,8 4,9 17,8
9 Ruud Sneekes senior x x 4,2 5,9 4,3 5,6 4,1 5 ja 24,1 18,2 5,9 18,2
10 Han Meeldijk senior x 4,9 4,7 5,2 4,8 4 5 ja 23,6 18,4 5,2 18,4
11 Piet Woesik, van senior x x 4,8 5,1 4,9 5,5 3,8 5 ja 24,1 18,6 5,5 18,6
12 Lilian Braakman senior x x 5 4,7 5 5,5 4,2 5 ja 24,4 18,9 5,5 18,9
13 Roy Woesik,  van senior x x 5,5 4,7 6,6 4,6 4,2 5 ja 25,6 19 6,6 19
14 Susan Pennings senior x x 4,6 5,2 5,6 5,2 4,7 5 ja 25,3 19,7 5,6 19,7
15 Marius Kesteloo senior x 6,6 5,9 4,9 4,8 4,2 5 ja 26,4 19,8 6,6 19,8
16 Manon Burger senior x 5,4 3,8 6,7 5,6 5,1 5 ja 26,6 19,9 6,7 19,9
17 Bart Ammerlaan senior x x 5,3 5,2 5,8 5 4,5 5 ja 25,8 20 5,8 20
18 Nick Bakker senior x x 6,1 4,8 5 4,4 4 0 20,3 14,2 6,1 20,3
19 Kees Braakman senior x x 5,2 5,1 6,1 5,1 4,9 5 ja 26,4 20,3 6,1 20,3
20 Ben Burger senior x 6,4 4,4 5,9 7,1 3,6 5 ja 27,4 20,3 7,1 20,3
21 WGL Salm, van der senior x x 6 5,5 6,2 5,2 4,2 5 ja 27,1 20,9 6,2 20,9
22 Sandra Broersen senior x x 5,3 5 6,1 7,1 4,5 5 ja 28 20,9 7,1 20,9
23 Mandy Bronder senior x 6,4 4,8 5,2 8,2 4,6 5 ja 29,2 21 8,2 21
24 Chris Rol senior x x 5,4 4,6 6,5 5,7 5,7 5 ja 27,9 21,4 6,5 21,4
25 Jacques Burger senior x 4,9 5,6 4,9 6,1 4 0 21,5 15,4 6,1 21,5
26 Caroline Braakman senior x x 6,3 4,4 6,2 6,5 4,9 5 ja 28,3 21,8 6,5 21,8
27 Corinne Braakman senior x x 6,2 4,6 6,6 6,5 4,9 5 ja 28,8 22,2 6,6 22,2
28 Mark Hertogh senior x 5,5 6,1 5,1 5,5 4 0 22,2 16,1 6,1 22,2
29 Margret Muijen, van senior x x 5,7 6 6,1 7,7 4,6 5 ja 30,1 22,4 7,7 22,4
30 WJ Salm, van der senior x x 5,9 5,9 6,9 6,2 4,9 5 ja 29,8 22,9 6,9 22,9
31 Finnula Berg, van den senior x x 5,1 9,2 5,6 9,1 3,6 5 ja 32,6 23,4 9,2 23,4
32 Sem Meer, van der senior x x 6,5 6 6,9 4,6 4 0 24 17,1 6,9 24
33 Petra Langendijk senior x 5,8 6,6 7,2 5,9 6 5 ja 31,5 24,3 7,2 24,3
34 Alex Haaster, van senior x 7,1 6,3 4,7 7,5 4 0 25,6 18,1 7,5 25,6
35 Tim Salm, van der senior x x 7,2 6,3 6,7 7,9 6,1 5 ja 34,2 26,3 7,9 26,3
36 Monique Rietveld senior x x 8,6 5,6 7,1 7,9 5,8 5 ja 35 26,4 8,6 26,4
37 Natasja Hertogh senior x 5,8 6,8 7,7 6,2 4 0 26,5 18,8 7,7 26,5
38 Peter Apeldoorn senior x x 7,7 7,5 7,7 8,3 6,7 5 ja 37,9 29,6 8,3 29,6
39 Sylvia Berg,  van den senior x x 10,4 8,8 7,6 9,3 10,9 5 ja 47 36,1 10,9 36,1

15 juni 2016

5e keuring senioren
# Voornaam Achternaam Klasse uitslag 15-6-2015
1 Luke Broersen senior 3,2
2 Carl Brouwer senior 3,4
3 Wim Smit senior 3,4
4 Finnula Berg, van den senior 3,6
5 Ben Burger senior 3,6
6 Nick Wereld, van der senior 3,6
7 Nick Broersen senior 3,7
8 Jonne Hulst, van der senior 3,7
9 D.N. Keppel senior 3,7
10 Karl Veldman senior 3,8
11 Piet Woesik, van senior 3,8
12 Han Meeldijk senior 4
13 Ruud Sneekes senior 4,1
14 Lilian Braakman senior 4,2
15 Marius Kesteloo senior 4,2
16 Paul Koopman senior 4,2
17 WGL Salm, van der senior 4,2
18 Roy Woesik,  van senior 4,2
19 Nick Bakker senior 4,4
20 Bart Ammerlaan senior 4,5
21 Sandra Broersen senior 4,5
22 Mandy Bronder senior 4,6
23 Sem Meer, van der senior 4,6
24 Margret Muijen, van senior 4,6
25 Freek Klink, van senior 4,7
26 Susan Pennings senior 4,7
27 Klaas Kleijer senior 4,8
28 Rutger Klink, van senior 4,8
29 Kees Braakman senior 4,9
30 Caroline Braakman senior 4,9
31 Corinne Braakman senior 4,9
32 WJ Salm, van der senior 4,9
33 Joeri Klink, van senior 5
34 Rene Beerepoot senior 5,1
35 Manon Burger senior 5,1
36 Paul Berg, van den senior 5,4
37 Robert Salm, van der senior 5,4
38 Mark Hertogh senior 5,5
39 Arjo Berg, van den senior 5,6
40 Chris Rol senior 5,7
41 Monique Rietveld senior 5,8
42 Petra Langendijk senior 6
43 Geer Spoelstra senior 6
44 Jacques Burger senior 6,1
45 Tim Salm, van der senior 6,1
46 Natasja Hertogh senior 6,2
47 Joost Hertogh senior 6,2
48 Peter Apeldoorn senior 6,7
49 Pieter Velden vd senior 8,8
50 Sylvia Berg,  van den senior 10,9

8 juni 2016

# Voornaam Achternaam uitslag 8-6-2016
1 Wim Smit 3,6
2 Klaas Kleijer 3,9
3 Karl Veldman 4
4 Carl Brouwer 4,2
5 Nick Wereld, van der 4,3
6 D.N. Keppel 4,5
7 Roy Woesik,  van 4,6
8 Marius Kesteloo 4,8
9 Han Meeldijk 4,8
10 Jacques Burger 4,9
11 Bart Ammerlaan 5
12 Nick Bakker 5
13 Kees Braakman 5,1
14 Jari Conijn 5,1
15 Susan Pennings 5,2
16 WGL Salm, van der 5,2
17 Lilian Braakman 5,5
18 Piet Woesik, van 5,5
19 Manon Burger 5,6
20 Ruud Sneekes 5,6
21 Chris Rol 5,7
22 Klaas Burger 5,9
23 Petra Langendijk 5,9
24 Geert Schoon 5,9
25 Luke Broersen 6
26 Nick Broersen 6,1
27 WJ Salm, van der 6,2
28 Caroline Braakman 6,5
29 Corinne Braakman 6,6
30 Gerard Schilder 6,9
31 Sandra Broersen 7,1
32 Ben Burger 7,1
33 Alex Haaster, van 7,5
34 Astrid Lemmers 7,6
35 Margret Muijen, van 7,7
36 Monique Rietveld 7,9
37 Tim Salm, van der 7,9
38 Mandy Bronder 8,2
39 Peter Apeldoorn 8,3
40 anoniem 4 9,1
41 Sylvia Berg,  van den 9,3
42 Jan Hopman 10,5
43 Geer Spoelstra 12,3
1 juni 2016
# Voornaam Achternaam uitslag 1-6-2016
1 Nick Broersen 4,1
2 D.N. Keppel 4,1
3 Ruud Sneekes 4,3
4 Klaas Kleijer 4,4
5 Wim Smit 4,6
6 Alex Haaster, van 4,7
7 Marius Kesteloo 4,9
8 Piet Woesik, van 4,9
9 Lilian Braakman 5
10 Mark Hertogh 5,1
11 Mandy Bronder 5,2
12 Han Meeldijk 5,2
13 Nick Wereld, van der 5,3
14 Finnula Berg, van den 5,6
15 Jacques Burger 5,6
16 Gerard Duineveld 5,6
17 Jonne Hulst, van der 5,6
18 Susan Pennings 5,6
19 Peter Hoogeboom 5,7
20 Bart Ammerlaan 5,8
21 Nick Bakker 5,8
22 Carl Brouwer 5,8
23 Ben Burger 5,9
24 Marco Kesteloo 5,9
25 Kees Braakman 6,1
26 Sandra Broersen 6,1
27 Astrid Lemmers 6,1
28 Margret Muijen, van 6,1
29 Ruud Berg, van den 6,2
30 Caroline Braakman 6,2
31 WGL Salm, van der 6,2
32 Karl Veldman 6,2
33 Chris Rol 6,5
34 Corinne Braakman 6,6
35 Jan Hopman 6,6
36 Roy Woesik,  van 6,6
37 Arjo Berg, van den 6,7
38 Manon Burger 6,7
39 Tim Salm, van der 6,7
40 Marco Zwaan 6,8
41 Sem Meer, van der 6,9
42 WJ Salm, van der 6,9
43 Monique Rietveld 7,1
44 Petra Langendijk 7,2
45 Jos Smakman 7,3
46 Berto Schilder 7,4
47 Sylvia Berg,  van den 7,6
48 Peter Apeldoorn 7,7
49 Paul Berg, van den 7,7
50 Natasja Hertogh 7,7
51 Ramona Veeken 7,9
52 Andy Verhagen 8,7

25 mei 2016

# Voornaam Achternaam uitslag 25-5-2016
1 Nick Broersen 3,2
2 Luke Broersen 3,6
3 Manon Burger 3,8
4 Nick Wereld, van der 3,8
5 Peter Hoogeboom 4,3
6 Caroline Braakman 4,4
7 Ben Burger 4,4
8 Corinne Braakman 4,6
9 Chris Rol 4,6
10 Lilian Braakman 4,7
11 Han Meeldijk 4,7
12 Roy Woesik,  van 4,7
13 Mandy Bronder 4,8
14 Anoniem 1 4,8
15 Klaas Kleijer 4,9
16 Karl Veldman 4,9
17 Sandra Broersen 5
18 Ton Glorie 5
19 D.N. Keppel 5
20 Kees Braakman 5,1
21 Wim Smit 5,1
22 Piet Woesik, van 5,1
23 Bart Ammerlaan 5,2
24 Carl Brouwer 5,2
25 Susan Pennings 5,2
26 Rutger Klink, van 5,3
27 Saskia Plagmeijer 5,5
28 WGL Salm, van der 5,5
29 Monique Rietveld 5,6
30 Marius Kesteloo 5,9
31 WJ Salm, van der 5,9
32 Ruud Sneekes 5,9
33 Jan Wit, de 5,9
34 Sem Meer, van der 6
35 Margret Muijen, van 6
36 Mark Hertogh 6,1
37 Nick Bakker 6,1
38 Ron Hulsebosch 6,1
39 Gerard Schilder 6,2
40 Alex Haaster, van 6,3
41 Tim Salm, van der 6,3
42 Astrid Lemmers 6,3
43 Petra Langendijk 6,6
44 Ramona Veeken 6,7
45 Natasja Hertogh 6,8
46 Berto Schilder 6,9
47 Robert Salm, van der 7,2
48 Rick Hoebe 7,4
49 Peter Apeldoorn 7,5
50 Sylvia Berg,  van den 8,8
51 Finnula Berg, van den 9,2

18 mei 2016

Voornaam Achternaam uitslag 18-5-2016
Arjo Berg, van den 4,2
Ruud Sneekes 4,2
Luke Broersen 4,7
Carl Brouwer 4,7
Klaas Kleijer 4,7
Karl Veldman 4,7
Nick Wereld, van der 4,7
Wim Smit 4,8
Piet Woesik, van 4,8
Jacques Burger 4,9
Han Meeldijk 4,9
Susan Pennings 4,9
Saskia Plagmeijer 4,9
Lilian Braakman 5
Nick Broersen 5
Gerard Schilder 5
Finnula Berg, van den 5,1
Kees Braakman 5,2
Robert Salm, van der 5,2
Bart Ammerlaan 5,3
Rene Beerepoot 5,3
Paul Berg, van den 5,3
Sandra Broersen 5,3
Paul Onings 5,3
Sjoerd Onings 5,3
Anoniem 1 5,3
Manon Burger 5,4
Chris Rol 5,4
Mark Hertogh 5,5
D.N. Keppel 5,5
Roy Woesik,  van 5,5
Nick Hulsebosch 5,6
John Paul Klein 5,6
Peter Hoogeboom 5,7
Margret Muijen, van 5,7
Natasja Hertogh 5,8
Petra Langendijk 5,8
Freek Klink, van 5,9
WJ Salm, van der 5,9
WGL Salm, van der 6
Berto Schilder 6
Anoniem 2 6,1
Corinne Braakman 6,2
Caroline Braakman 6,3
Anoniem 3 6,3
Mandy Bronder 6,4
Ben Burger 6,4
Jurgen Graaff 6,4
Ton Glorie 6,5
Ron Hulsebosch 6,5
Frank Hulsebosch 6,5
Sem Meer, van der 6,5
Marius Kesteloo 6,6
Alex Haaster, van 7,1
Tim Salm, van der 7,2
Jan Wit, de 7,3
Peter Apeldoorn 7,7
J. Klaassen 8,1
Monique Rietveld 8,6
Andrea Bulk 8,7
Sylvia Berg,  van den 10,4
Marttijs Emmerik 11,7
Robbert Visser 11,8
Pieter Velden vd 12,4

Einduitslag NK Leliekeuren

# Voornaam Achternaam uitslag 13-5-2015 uitslag20-5-2015 uitslag 27-5-2015 uitslag 3-6-2015 uitslag 10-6-2015 Totaal keuring
1 Cor Waard, de 4,1 4,3 3,8 4,4 16,6
2 Emiel Tongerlo, van 5 4,4 3,7 3,6 16,7
3 Piet Duineveld 4,2 4,2 3,9 5,3 17,6
4 Joke Vink 4,1 5,3 3,5 4,9 17,8
5 Peter Lierop, van 4,8 3,8 5,4 4 18
6 Don Schilder 4,6 4,5 4,5 4,6 18,2
7 Marcel Meer, van der 4,7 4,4 4,2 5,2 18,5
8 Kees Braakman 4,2 5 4,7 4,7 18,6
9 Robert Salm, van der 5 4 4,1 5,8 18,9
10 Nick Broersen 3,8 4,8 4,4 6 19
11 Wim Smit 4,5 4,5 4,3 5,8 19,1
12 Han Meeldijk 4,8 4,5 4,6 5,8 19,7
13 Ben Burger 5,4 5,2 5,2 4 19,8
14 Manon Burger 5,3 5 4,8 5,3 20,4
15 Lilian Braakman 6,1 5,3 5 4,9 21,3
16 Saskia Plagmeijer 6,2 5,5 4,8 6,1 22,6
17 Paul Berg, van den 6,3 5,1 4,8 6,6 22,8
18 Marius Kesteloo 5 5,7 5 7,1 22,8
19 Petra Langendijk 6,6 4,9 6,2 5,4 23,1
20 Peter Apeldoorn 5,4 6,8 5,4 6,1 23,7
21 Sandra Broersen 5,1 5,8 6,5 6,7 24,1
22 Margret Muijen, van 7,4 5 5,6 6,6 24,6
23 Jack Burger 7,3 5 6,9 5,5 24,7
24 Tim Salm, van der 4,3 6,3 6,6 7,7 24,9
25 Mark Hertogh 7 5,9 4,6 7,7 25,2
26 Caroline Braakman 6,1 6,7 6,3 6,6 25,7
27 Ramona Veeken 7,5 7 6,4 6,4 27,3
28 Esther Wit, de 7,2 8 6,1 6,9 28,2

Uitslag woensdag 3 juni 2015

# Voornaam Achternaam Woonplaats uitslag 3-6-2015
1 Joke Vink St. Maartensvlotbrug 3,5
2 Emiel Tongerlo, van Anna Paulowna 3,6
3 Klaas Burger Andijk 3,8
4 Ruud Meer, van der Breezand 3,8
5 Cor Waard, de Breezand 3,8
6 Piet Duineveld Breezand 3,9
7 Ben Burger ’t Zand 4
8 Peter Lierop, van Anna Paulowna 4
9 Robert Salm, van der St. Maartensvlotbrug 4,1
10 Marcel Meer, van der Breezand 4,2
11 Rick Berg, van den ’t Zand 4,3
12 Wim Smit Hippolytushoef 4,3
13 Nick Broersen t Zand 4,4
14 Don Schilder ’t Zand 4,5
15 Han Meeldijk Breezand 4,6
16 Kees Braakman St. Maartensvlotbrug 4,7
17 Manon Burger ’t Zand 4,8
18 Lilian Braakman Alkmaar 5
19 Petra Langendijk St. Maartensvlotbrug 5,4
20 Jacques Burger t Zand 5,5
21 Jan Wit, de 5,5
22 Peter Hoogeboom ’t Zand 5,9
23 Peter Apeldoorn ’t Zand 6,1
24 Esther Wit, de t Zand 6,1
25 Carl Brouwer Den Helder 6,2
26 Saskia Plagmeijer t Zand 6,2
27 T. Berg, van den 6,3
28 Caroline Braakman St. Maartensvlotbrug 6,3
29 Ramona Veeken t Zand 6,4
30 Sandra Broersen Anna Paulowna 6,5
31 Tim Salm, van der ’t Zand 6,6
32 Paul Berg, van den t Zand 6,9
33 Monique Rietveld Breezand 6,9
34 Berto Schilder Schagerbrug 6,9
35 Hans Kooijman t Zand 8,7

4e leliekeuring 3 juni 2015

3e leliekeuring 27 mei 2015

# Voornaam Achternaam Woonplaats uitslag 27-5-2015
1 Emiel Tongerlo, van Anna Paulowna 3,7
2 Robert Salm, van der St. Maartensvlotbrug 4
3 Piet Duineveld Breezand 4,2
4 Cor Waard, de Breezand 4,3
5 Rick Berg, van den ’t Zand 4,4
6 Marcel Meer, van der Breezand 4,4
7 Don Schilder ’t Zand 4,5
8 Wim Smit Hippolytushoef 4,5
9 Mark Hertogh ’t Zand 4,6
10 Paul Berg, van den t Zand 4,8
11 Nick Broersen t Zand 4,8
12 Saskia Plagmeijer t Zand 4,8
13 Kees Braakman St. Maartensvlotbrug 5
14 Manon Burger ’t Zand 5
15 Ron Hulsebosch 5
16 Marius Kesteloo Breezand 5
17 Ruud Meer, van der Breezand 5
18 Ben Burger ’t Zand 5,2
19 Lilian Braakman Alkmaar 5,3
20 Joke Vink St. Maartensvlotbrug 5,3
21 Peter Apeldoorn ’t Zand 5,4
22 Peter Lierop, van Anna Paulowna 5,4
23 Margret Muijen, van ’t Zand 5,6
24 Peter Hoogeboom ’t Zand 5,7
25 Sandra Broersen Anna Paulowna 5,8
26 Jacques Burger t Zand 5,8
27 Nick Hulsebosch Schagerbrug 5,8
28 Jan Wit, de 5,9
29 Maarten Wit, De Lisse 6,1
30 Petra Langendijk St. Maartensvlotbrug 6,2
31 Han Meeldijk Breezand 6,2
32 Tim Salm, van der ’t Zand 6,3
33 Ramona Veeken t Zand 6,4
34 Carl Brouwer Den Helder 6,4
35 Caroline Braakman St. Maartensvlotbrug 6,7
36 Berto Schilder Schagerbrug 6,8
37 Jack Burger St. Maartensvlotbrug 6,9
38 Frank Hulsebosch Schagerbrug 7
39 Wim Kleine Schagen 7,3
40 Esther Wit, de t Zand 8
41 Jurgen Graaff Julianadorp 8,2

2e leliekeuring 20 mei 2015

Voornaam Achternaam Woonplaats uitslag20-5-2015
1 Nick Broersen t Zand 3,8
2 Peter Lierop, van Anna Paulowna 3,8
3 Joke Vink St. Maartensvlotbrug 4,1
4 Kees Braakman St. Maartensvlotbrug 4,2
5 Piet Duineveld Breezand 4,2
6 Tim Salm, van der ’t Zand 4,3
7 Emiel Tongerlo, van Anna Paulowna 4,4
8 Jacques Burger t Zand 4,5
9 Han Meeldijk Breezand 4,5
10 Wim Smit Hippolytushoef 4,5
11 Don Schilder ’t Zand 4,6
12 Marcel Meer, van der Breezand 4,7
13 Petra Langendijk St. Maartensvlotbrug 4,9
14 Jack Burger St. Maartensvlotbrug 5
15 Margret Muijen, van ’t Zand 5
16 Robert Salm, van der St. Maartensvlotbrug 5
17 Laura Wall t Zand 5
18 Paul Berg, van den t Zand 5,1
19 Sandra Broersen Anna Paulowna 5,1
20 Ben Burger ’t Zand 5,2
21 Manon Burger ’t Zand 5,3
22 Ruud Meer, van der 5,3
23 Nick Wereld, van der Breezand 5,3
24 Rick Berg, van den ’t Zand 5,4
25 Sonia Wojewodka Schagerbrug 5,4
26 Saskia Plagmeijer t Zand 5,5
27 Marius Kesteloo Breezand 5,7
28 Ron Hulsebosch 5,8
29 Mark Hertogh ’t Zand 5,9
30 Maarten Wit, De Lisse 5,9
31 Lilian Braakman Alkmaar 6,1
32 Caroline Braakman St. Maartensvlotbrug 6,1
33 Frank Hulsebosch 6,6
34 Peter Apeldoorn ’t Zand 6,8
35 Jan Wit, de 6,9
36 Ramona Veeken t Zand 7
37 Esther Wit, de 7,2
38 Szymoniak Pizemysion 9,7

1e leliekeuring 13 mei 2015

Plaats Voornaam Achternaam Woonplaats uitslag 13-5-2015
1 Han Meeldijk Breezand 4,8
2 Marius Kesteloo Breezand 5
3 Emiel Tongerlo, van Anna Paulowna 5
4 Cor Waard, de Breezand 5,1
5 Peter Apeldoorn ’t Zand 5,4
6 Ben Burger ’t Zand 5,4
7 Gerard Duineveld Breezand 5,5
8 Manon Burger ’t Zand 5,7
9 Jacques Burger t Zand 5,7
10 Peter Lierop, van Anna Paulowna 5,7
11 Marcel Meer, van der Breezand 5,7
12 Robert Salm, van der St. Maartensvlotbrug 5,7
13 Nen Vuyk Callantsoog 5,7
14 Joeri Klink, van Schagerbrug 5,8
15 Wim Smit Hippolytushoef 5,8
16 Kees Braakman St. Maartensvlotbrug 6
17 Nick Broersen t Zand 6,1
18 Kees Hertogh Breezand 6,2
19 Rutger Klink, van ’t Zand 6,2
20 Saskia Plagmeijer t Zand 6,2
21 Paul Berg, van den t Zand 6,3
22 Don Schilder ’t Zand 6,3
23 Petra Langendijk St. Maartensvlotbrug 6,6
24 Lilian Braakman Alkmaar 6,7
25 Jurgen Graaff Julianadorp 6,7
26 Piet Duineveld Breezand 6,9
27 Mark Hertogh ’t Zand 7
28 Joke Vink St. Maartensvlotbrug 7
29 CN Braakman St. Maartensvlotbrug 7,1
30 Nick Wereld, van der Breezand 7,1
31 Jack Burger St. Maartensvlotbrug 7,3
32 Margret Muijen, van ’t Zand 7,4
33 Ramona Veeken t Zand 7,5
34 Ton Glorie 8,5
35 Hans Kooijman t Zand 9,2
36 Sandra Broersen Anna Paulowna 9,5

Einduitslag 2014

Naam Woonplaats 07-05-14 14-05-14 21-05-14 28-05-14 04-06-14 Totaal
1 Klink, Freek van ’t Zand 3,8 4,3 4,5 2,9 15,5
2 Alders, Arie Wieringerwerf 4,5 4,5 3,2 3,9 16,1
3 Woesik, Roy van Breezand 4,3 4,3 3,4 4,2 16,2
4 Ruijgrok, Jos Breezand 5,8 4,3 4,4 2,7 17,2
5 Broersen, Luke ’t Zand 5,7 4,5 3,9 3,2 17,3
6 Hoogeboom, Peter ’t Zand 4,0 5,5 4,3 4,4 18,2
7 Meer, Marcel van der Breezand 4,5 5,4 4,3 4,3 18,5
8 Salm, W.J. van der Julianadorp 4,9 5,3 5,4 3,6 19,2
9 Klink, Rutger van ’t Zand 6,5 4,3 5,2 3,6 19,6
10 Hertogh, Mark ’t Zand 4,5 5,6 5,1 4,6 19,8
11 Salm, Wim van der Julianadorp 5,3 6,1 4,2 4,3 19,9
12 Schilder, Gerard ’t Zand 5,1 4,9 4,5 5,4 19,9
13 Burger, Jack ’t Zand 4,9 6,3 4,1 5,1 20,4
14 Kesteloo, Marius Breezand 5,8 4,4 5,8 4,6 20,6
15 Smit, Wim Hippolytushoef 5,6 5,1 5,4 4,6 20,7
16 Schilder, Don ’t Zand 5,3 7,0 5,1 4,0 21,4
17 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 5,6 5,3 4,9 5,7 21,5
18 Duineveld, Paul Burgerbrug 7,1 4,5 6,1 4,3 22,0
19 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 6,1 6,4 5,0 4,7 22,2
20 Salm, Judy van der Julianadorp 6,2 5,4 5,9 4,7 22,2
21 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 6,0 6,7 5,2 6,5 24,4
22 Salm, Tim van der ’t Zand 6,0 7,7 6,8 4,0 24,5
23 Muijen, Margret van ’t Zand 5,7 7,0 6,9 5,4 25,0
24 Salm, Robert van der St. Maartensvlotbrug 7,5 5,4 7,6 4,6 25,1
25 Apeldoorn, Peter ’t Zand 6,5 6,6 6,3 6,2 25,6
26 Schilder, Berto Schagerbrug 6,7 7,2 6,6 5,2 25,7
27 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 6,9 6,5 7,5 5,4 26,3

4 juni 2014

Naam Woonplaats 4-06-14
1 Ruijgrok, Jos Breezand 2,7
2 Klink, Freek van ’t Zand 2,9
3 Broersen, Luke ’t Zand 3,2
4 Klink, Rutger van ’t Zand 3,6
5 Salm, W.J. van der Julianadorp 3,6
6 Alders, Arie Wieringerwerf 3,9
7 Salm, Tim van der ’t Zand 4,0
8 Schilder, Don ’t Zand 4,0
9 Haaster, William vam 4,0
10 Woesik, Roy van Breezand 4,2
11 Meer, Marcel van der Breezand 4,3
12 Salm, Wim van der Julianadorp 4,3
13 Hoogeboom, Peter ’t Zand 4,4
14 Hertogh, Mark ’t Zand 4,6
15 Smit, Wim Hippolytushoef 4,6
16 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 4,7
17 Salm, Judy van der Julianadorp 4,7
18 Graaff, Jurgen de Julianadorp 5,0
19 Burger, Jack ’t Zand 5,1
20 Schilder, Berto Schagerbrug 5,2
21 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 5,4
22 Muijen, Margret van ’t Zand 5,4
23 Schilder, Gerard ’t Zand 5,4
24 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 5,7
25 Apeldoorn, Peter ’t Zand 6,2
26 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 6,5

28 mei 2014

Naam Woonplaats 28-05-14
1 Alders, Arie Wieringerwerf 3,2
2 Woesik, Roy van Breezand 3,4
3 Broersen, Luke ’t Zand 3,9
4 Burger, Jack ’t Zand 4,1
5 Salm, Wim van der Julianadorp 4,2
6 Wit, Jan de Callantsoog 4,2
7 Duineveld, Paul Burgerbrug 4,3
8 Hoogeboom, Peter ’t Zand 4,3
9 Meer, Marcel van der Breezand 4,3
10 Ruijgrok, Jos Breezand 4,4
11 Klink, Freek van ’t Zand 4,5
12 Schilder, Gerard ’t Zand 4,5
13 Kesteloo, Marius Breezand 4,6
14 Salm, Robert van der St. Maartensvlotbrug 4,6
15 Berg, Tinus van den ’t Zand 4,7
16 Burger, Ben ’t Zand 4,7
17 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 4,9
18 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 5,0
19 Hertogh, Mark ’t Zand 5,1
20 Schilder, Don ’t Zand 5,1
21 Keppel, Dirk Nan Breezand 5,2
22 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 5,2
23 Salm, W.J. van der Julianadorp 5,4
24 Smit, Wim Hippolytushoef 5,4
25 Apeldoorn, Peter ’t Zand 6,3
26 Schilder, Berto Schagerbrug 6,6
27 Salm, Tim van der ’t Zand 6,8
28 Muijen, Margret van ’t Zand 6,9
29 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 7,5

21 mei 2014

Naam Woonplaats punten
1 Burger, Ben ’t Zand 3,6
2 Klink, Freek van ’t Zand 4,3
3 Ruigrok, Jos Breezand 4,3
4 Woesik, Roy van Breezand 4,3
5 Duineveld, Piet Breezand 4,4
6 Alders, Arie Wieringerwerf 4,5
7 Broersen,Luke ’t Zand 4,5
8 Schilder, Gerard ’t Zand 4,9
9 Smit, Wim Hippolytushoef 5,1
10 Klink, Rutger van ’t Zand 5,2
11 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 5,3
12 Salm, W.J. van der Julianadorp 5,3
13 Meer, Marcel van der Breezand 5,4
14 Hoogeboom, Peter ’t Zand 5,5
15 Keppel, Dirk Nan Breezand 5,5
16 Hertogh, Mark ’t Zand 5,6
17 Kesteloo, Marius Breezand 5,8
18 Duineveld, Paul Burgerbrug 6,1
19 Salm, Wim van der Julianadorp 6,1
20 Burger, Jack ’t Zand 6,3
21 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 6,4
22 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 6,5
23 Apeldoorn, Peter ’t Zand 6,6
24 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 6,7
25 Vriend, Daniel Den Helder 6,8
26 Muijen, Margret van ’t Zand 7,0
27 Schilder, Don ’t Zand 7,0
28 Klink, Joeri van Schagerbrug 7,0
29 Salm, Judy van der Julianadorp 7,1
30 Schilder, Berto Schagerbrug 7,2
31 Berbee, Luc Anna Paulowna 7,3
32 Salm, Robert van der St. Maartensvlotbrug 7,6
33 Salm, Tim van der ’t Zand 7,7
34 Boer, Mauk Obdam 7,7
35 Koedijk, Henny Broek op langedijk 7,8
36 Bulk, Wouter ’t Zand 8,0
37 Smit, Arjan Anna Paulowna 8,8
38 Jonos, Jacob Alkmaar 12,6
39 MBO, Robert 15,0

14 mei 2014

Naam Woonplaats
1 Klink, Freek van ’t Zand 3,8
2 Hoogeboom, Peter ’t Zand 4,0
3 Haaster, Alex van Schagerbrug 4,1
4 Klink, Rutger van ’t Zand 4,3
5 Woesik, Roy van Breezand 4,3
6 Kesteloo, Marius Breezand 4,4
7 Alders, Arie Wieringerwerf 4,5
8 Duineveld, Paul Burgerbrug 4,5
9 Duineveld, Piet Breezand 4,5
10 Hertogh, Mark ’t Zand 4,5
11 Meer, Marcel van der Breezand 4,5
12 Burger, Ben ’t Zand 4,8
13 Burger, Jack ’t Zand 4,9
14 Salm, W.J. van der Julianadorp 4,9
15 Berg, Tinus van der ’t Zand 5,1
16 Schilder, Gerard ’t Zand 5,1
17 Paul van den Berg t Zand 5,2
18 Salm, Wim van der Julianadorp 5,3
19 Schilder, Don ’t Zand 5,3
20 Salm, Judy van der Julianadorp 5,4
21 Salm, Robert van der St. Maartensvlotbrug 5,4
22 Graaff, Jurgen de Julianadorp 5,5
23 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 5,6
24 Smit, Wim Hippolytushoef 5,6
25 Broersen, Luke ’t Zand 5,7
26 Muijen, Margret van ’t Zand 5,7
27 Ruigrok, Jos Breezand 5,8
28 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 6,0
29 Salm, Tim van der ’t Zand 6,0
30 Berg, Finnula van der ’t Zand 6,0
31 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 6,1
32 Wit, Jan de Callantsoog 6,3
33 Apeldoorn, Peter ’t Zand 6,5
34 Schilder, Berto Schagerbrug 6,7
35 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 6,9
36 Waard, Dick de Breezand 6,9
37 Smit, Arjan Anna Paulowna 7,3
38 Oldeboom, Roy Breezand 7,6
39 Tukaszlzyk, Piotr 8,6
40 Keppel, Dirk Nan Breezand 9,4

7 mei 2014

# Naam Woonplaats 07-05-14
1 Woesik, Roy van Breezand 5,2
2 Kesteloo, Marius Breezand 5,8
3 Meer, Marcel van der Breezand 6,1
4 Salm, Judy van der Julianadorp 6,2
5 Duineveld, Piet Breezand 6,3
6 Ruigrok, Jos Breezand 6,3
7 Schilder, Gerard ’t Zand 6,4
8 Braakman, Lilian St. Maartensvlotbrug 6,5
9 Burger, Jack ’t Zand 6,5
10 Klink, Rutger van ’t Zand 6,5
11 Braakman, Caroline St. Maartensvlotbrug 6,6
12 Boersen, Luke ’t Zand 6,7
13 Salm, W.J. van der Julianadorp 6,7
14 Tongerlo, Emiel van Anna Paulowna 6,7
15 Duineveld, Paul Burgerbrug 7,1
16 Salm, Wim van der Julianadorp 7,3
17 Haaster, Alex van Schagerbrug 7,4
18 Schilder, Don ’t Zand 7,4
19 Salm, Robert van der St. Maartensvlotbrug 7,5
20 Meer, Ruud van der Breezand 7,7
21 Berg, Tinus van der ’t Zand 7,8
22 Langendijk, Petra St. Maartensvlotbrug 7,8
23 Burger, Jack St. Maartensvlotbrug 7,9
24 Graaff, Jurgen de Julianadorp 8,2
25 Wit, Jan de Callantsoog 8,2
26 Alders, Arie Wieringerwerf 8,3
27 Hertogh, Mark ’t Zand 8,4
28 Muijen, Margret van ’t Zand 8,6
29 Oldeboom, Roy Breezand 8,6
30 Smit, Arjan Anna Paulowna 8,8
31 Slijkerman,Daan Schagerbrug 9,0
32 Kleine, Wim Schagen 9,1
33 Batenburg, C.W. Anna Paulowna 9,4
34 Hoogeboom, Peter ’t Zand 9,7
35 Salm, Tim van der ’t Zand 9,8
36 Apeldoorn, Peter ’t Zand 10,0
37 Schilder, Berto Schagerbrug 10,2

Einduitslag 2013

Naam 1-mei 8-mei 15-mei 22-mei 29-mei Totaal
1 Waard, Cor de 4,4 3,3 4,5 2,7 14,9
2 Berg, Mart van den 4,3 3,9 4,1 3,5 15,8
3 Burger, Rob 4,9 3,1 4,4 4,3 16,7
4 Lierop, Ron van 5,0 3,7 4,1 3,9 16,7
5 Braakman, Kees 4,8 4,1 4,4 4,0 17,3
6 Klink, Freek van 5,0 3,3 4,1 5,0 17,4
7 Klink, Jesse van 5,0 4,2 5,0 3,3 17,5
8 Burger, Klaas 3,4 4,1 5,7 4,5 17,7
9 Klink, Rutger van 4,3 4,0 4,3 5,4 18,0
10 Schilder, Gerard 4,7 5,2 4,4 4,7 19,0
11 Hertogh, Mark 5,4 4,8 5,8 3,9 19,9
12 Smakman, Johan 5,4 5,1 4,6 4,8 19,9
13 Alders, Arie 6,9 4,2 5,0 3,8 19,9
14 Salm, W.J. van der 5,9 3,8 5,2 5,2 20,1
15 Braakman, Caroline 5,4 3,8 5,4 5,5 20,1
16 Burger, Jack 6,4 4,8 5,5 3,8 20,5
17 Salm, Judy van der 6,2 3,7 5,4 5,2 20,5
18 Burger, Ben 6,1 5,2 4,3 5,6 21,2
19 Graaff, Jurgen de 6,0 5,1 4,5 6,0 21,6
20 Salm, Wim van der 6,6 4,5 5,5 5,5 22,1
21 Salm, Robert van der 6,2 5,7 5,6 4,8 22,3
22 Burger, Jack 7,6 4,7 6,1 4,3 22,7
23 Langendijk, Petra 5,9 6,1 6,1 5,0 23,1
24 Salm, Tim van der 7,9 7,6 4,1 4,9 24,5
25 Muijen, Margret van 8,0 6,1 5,8 5,2 25,1
26 Klink, Max van 9,4 5,7 6,7 5,5 27,3
27 Beentjes, Nico 5,6
28 Berg, Tim van den 6,2
29 Berg, Tines van der 7,0
30 Bontje, Nelleke 7,8
31 Burger, Anouk 13,0 9,0
32 Drenth, Timara 5,6
33 Haaster, Alex van 7,5
34 Hoogeboom, Peter 3,6 6,1 6,5
35 Hopman, Mariska 7,6
36 Hulsebosch, Roland 6,4
37 Kesteloo, G 6,3
38 Kesteloo, Mario 5,2 4,8
39 Kleine, Wim 5,7
40 Klink, Joris van 5,8
41 Meeldijk, Han 7,5
42 Meer, Ruud van der 7,6 6,2
43 Rempt, Martijn 17,2
44 Ruijgrok, Jos 4,6 4,1
45 Schilder, Berto 5,7 5,5 5,2
46 Schilder, Don 6,7 5,7 6,1
47 Vink, Jan 6,1
48 Waard, Ruud de 5,6
49 Wit, Andre de 8,0
50 Wit, Jan de 8,4 7,0 5,1
51 Zanten, Dirk van 7,6